Пройшло засідання 28 сесії 8 скликання

Сьогодні, 10 липня 2018 року, в малій залі КЗ «Територіальний будинок культури» Комишуваської селищної ради, відбулося засідання чергової 28 сесії 8 скликання.  15 депутатів розглянули та затвердили наступні питання: про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 22.12.2017 №1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Комишуваської селищної ради на 2018 рік», які передбачають виділення коштів на закупівлю будівельного матеріалу для проведення ремонтних робіт  у приміщеннях дитячих садочків  с. Новоіванівки, с. Щасливе та смт Комишувахи, а також Музичної школи і Будинку творчості; на придбання паливо-мастильних матеріалів для місцевої служби МНС;   Наразі, виділені кошти від Народного депутата України В. Бандурова на ремонт їдальні для молодшої школи КЗ «НВК «Джерело».

Також на сесії затвердили питання про прийняття до комунальної власності селищної ради індивідуально визначеного майна – котельні, яка обслуговує КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги». Не оминули й розгляд земельних питань: про погодження відведення земельних ділянок та  надання дозволів на  ведення індивідуального садівництва, надання дозволів на виготовлення технічної документації тощо.