Приймаються заявки на заготівлю твердого палива

Відповідно до рішення виконавчого комітету Комишуваської селищної ради комунальному підприємству “Благоустрій” доручено збирання та заготівлю сушняка у максимально можливих обсягах для забезпечення твердим паливом найбільш вразливих категорій населення Комишуваської громади.

Обсяг видачі сушняка на одне домогосподарство – 1 м³.

Черговість видачі сушняка для малозабезпечених верств населення:

1 черга – інваліди 1 та 2 групи, прийомні сім’ї;

2 черга – родини загиблих військовослужбовців;

3 черга – внутрішньо переміщені особи;

4 черга – пенсіонери вікової категорії 70+.

Якщо Ви належите до однієї або декількох із зазначених категорій, Ви можете звернутися до Комишуваської селищної ради (мешканці старостинських округів можуть звертатися до своїх старост) та заповнити відповідну заявку. При цьому необхідно мати з собою  паспорт, індивідуальний податковий номер та інші документи у разі їх наявності ( довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, посвідчення особи з інвалідністю тощо)