По-родинному пройшло свято Першого дзвоника в Новоіванівській філії КЗ «НВК «Джерело»

2 вересня, шкільне подвір’я Новоіванівської філії КЗ «НВК «Джерело”  знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками та хвилюваннями учителів і батьків.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі вітальні слова, і кожне дитяче серце, відгукнулось на заклик шкільного дзвінка. Віршами, танцями, співами привітали школярі усіх присутніх.

На урочистостях, з вітальними словами виступили в.о. старости Новоіванівського старостинського округу № 2  Алла Андрусєва,  начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Комишуваської селищної ради Анатолій Лазько. Окрім цього, за особистий вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію української мови, літературознавства, активну життєву позицію та з нагоди 50-річчя педагогічної діяльності, Анатолій Григорович, нагородив вчителя української мови та літератури Новоіванівської філії КЗ «НВК «Джерело» Ніну Олександрівну Когут Подякою  голови Комишуваської селищної ради.

Привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року директор школи Юлія Бурлака. А також вона подякувала тим, хто допомагає школі втілити у життя всі задуми: очільнику Комишуваської селищної ради Юрію Карапетяну, працівникам освіти, батькам учнів.

Після завершення офіційної частини свята, по всіх класах пройшов Перший урок.