План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області на 2018 рік

Затверджено

рішенням  двадцятої

сесії  восьмого скликання

Комишуваської селищної ради

від 11  грудня  2017 року № 05

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області на 2018 рік

№ п\п Назва

проекту регуляторного акту

Мета

прийняття

за розробку проекту

Термін підготовки проекту

1.

Про місцеві податки та збори на  території Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області.

Забезпечення виконання вимог Податкового Кодексу  України щодо встановлення органами місцевого самоврядування місцевих податків та зборів і пільг щодо них у межах ставок, визначених  Податковим  Кодексом.

Впорядкування сплати податків у відповідності до Податкового кодексу України.

Реалізація податкової політики в частині збільшення надходжень до  місцевого бюджету

Начальник фінансового відділу Івахненко Т.Р.

Постійна комісія Комишуваської  селищної ради з  фінансово-економічних питань та бюджету

2.

Про затвердження Порядку  залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на  території  Комишуваської селищної ради.

Забезпечення регулювання  організаційних та економічних відносини, пов’язаних з залученням і використанням пайової участі власників будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначенняв утриманні об’єктів благоустрою на території селищної ради  та при укладенні договорів на пайову участь у зв’язку з встановленням (розміщенням), експлуатацією будівель і споруд торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначенняна землях комунальної власності територіальної громади.

Заступник селищного голови з питань діяльності  виконавчих органів – Заяц Н.Г.

Комісія з питань земельних відносин та містобудівної діяльності

Комісія  з  фінансово-економічних питань та бюджету

2018 року

3. Внесення змін до «Правила благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області»

Наведення чистоти та порядку на території Комишуваської селищної ради.

З метою забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші, врегулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою території Комишуваської селищної ради

Начальник відділу житлово-комунального господарства – Хворостянов А.А.

Комісія з питань земельних відносин та містобудівної діяльності

Комісія  з  фінансово-економічних питань та бюджету

І квартал

2018 року

4. Положення про порядок розгляду та вирішення земельних спорів на території Комишуваської селищної ради Оріхівського району Запорізької області Врегулювання питання вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, та додержання громадянами правил добросусідства на території   згідно вимог Земельного кодексу України.

Розв’язання  проблеми дотримання вимог чинного законодавства в частині вирішення земельних спорів.

Стимулювання землевласників та землекористувачів використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням та спонукання їх до дотримання правил добросусідства.

Головний спеціаліст відділу  містобудування, земельних відносин та розвитку інфраструктури  Комишуваської  селищної ради – Здоренко Т.І.

Постійна  комісія Комишуваської  селищної ради з питань  містобудування, будівництва, земельних відносин та  охорони природи

Оригінал документа: Регуляторна діяльність