Перенесення робочих днів у 2020 році

З метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2020 році 7 січня – Різдва Христового.

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Перенести для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями в суботу та неділю у 2020 році в порядку та на умовах, визначених законодавством, робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня 2020 року.

1. Працівників, які не з’являться на роботі 11.01.2020 року та не підтвердять документально поважність причини відсутності, будуть притягнуті до дисциплінарної відповідальності в порядку, встановленому статтею 149 Кодексу законів про працю України.

1. Відділу інформаційно-організаційної роботи та зв’язків з громадськістю Комишуваської селищної ради ознайомити з цим розпорядженням працівників селищної ради до 06.01.2020 року.

Селищний голова                                               Юрій Карапетян