Очільник громади провів робочу нараду щодо будівництва водогону в селищі Новотавричеське

Голова Комишуваської селищної ради Юрій Карапетян провів робочу нараду з керівництвом  ПП «Абрис-плюс» та в.о. старости Новотавричеського старостинського округу № 3 Василем Закарлюкою щодо розробки проекту будівництва водогону  по вулицях Степна та Центральна в селищі Новотавричеське.

«В ході зустрічі було вирішено винести на найближче засідання сесії Комишуваської селищної ради питання про виділення коштів з місцевого бюджету на розробку проектної документації. Вже з готовим пакетом документів ми звернемося до керівництва Запорізької облдержадміністрації щодо виділення коштів на будівництво водогону з державного бюджету за програмою «Питна вода»», – розповів очільник громади Юрій Карапетян.