Нові вікна встановлено у дитячому садочку с. Оленівка

13 вікон замінили на новенькі в КЗ «Оленівського навчально –виховного комплексу «Школа І ст.-дитячий садок» Комишуваської селищної ради.

Як розповів в.о. старости Новотавричеського старостинського округу № 3 Василь Закарлюка, на сьогодні замінено вже  20 вікон, в минулому році 5 та в поточному 13. Сучасні «очі» будівлі встановлені у всіх трьох групах, актовій залі та  частково в їдальні. Кошти були виділені з місцевого бюджету. Облаштовується й  територія дитсадочку: у  минулому році для малечі села було встановлено дитячий майданчик. Наразі, в дошкільному закладі виховуються близько 50-ти дітей.

За словами в.о. старости поступово будівля дитячого садочку буде реконструйована і перетвориться на сучасний, зроблений за всіма європейськими стандартами заклад, де будуть виховуватися та  пізнавати світ майбутнє нашої країни.