Невже людську недбалість не подолати?

Скільки потрібно часу, щоб виростити дерево? Декілька десятків років. А скільки потрібно часу аби його зламати? Декілька хвилин.

На початку жовтня 2018 року у молоденькому парку смт  Комишуваха невідомі зламали 5 саджанців черемхи. Нажаль, винуватців так і не знайшли. Пізніше, напередодні новорічних свят, була зрубана маленька ялинка.

Сьогодні, проходячи алеєю, мешканці селища виявили ще одне зламане деревце, яке гарно прижилося, підросло, щоб радувати своєю красою усіх відпочиваючих у парку.

Хочеться нагадати, що ще на початку квітня 2017 року, активні мешканці Комишувахи, працівники та депутати селищної ради,  колективи навчальних та дошкільних закладів освіти і  культури, усі разом, облаштували новий  парк  та висадили в ньому  більше 170 дерев та кущів. Гарна зона відпочинку через кілька років мала стати окрасою  адміністративного центру громади.

Чому ж кожного року, небайдужі мешканці звертаються до поліції з проханням знайти варварів, які через свою недолугість нівелюють усі  намагання зробити територію громади гарно облаштованою? Для кого ж тоді насаджувати, облаштовувати, будувати? Невже людську недбалість не подолати?

Керівництво КП «Комишуваський комунальник» та Комишуваської селищної ради звертається з проханням до всіх мешканців селища, якщо хтось став свідком чи щось чув про ці варварські випадки, повідомити дільничному інспектору, працівникам комунального підприємства чи  селищної ради.