На території громади ліквідують наслідки негоди

У неділю, 4 серпня, на території Запорізької області погіршилися погодні умови. Протягом дня спостерігалися сильні зливи, пориви шквального вітру, внаслідок яких відбувалися відключення електроенергії, падіння дерев, мулеві потоки тощо.

Станом на 5 серпня, після негоди, на території Комишуваської громади залишаються без електропостачання с. Щасливе, Кущове, Новоіванівка, Дружнє, Дудникове, Новорозівка. Частково  знеструмлено деякі вулиці в селах Зарічне, Ясна Поляна, Новотроїцьке, смт. Комишуваха.

На даний час по відновленню електропостачання  на території  Комишуваської селищної ради працюють ремонтні бригади Оріхівського РЕМ.

Окрім цього, ліквідацією наслідків стихії займається місцева влада та мешканці.

Так,  в с. Ясна Поляна зусиллями мешканців були прибрані  з вулиць повалені негодою дерева.

В с. Зарічне під час стихії було пошкоджено ЛЕП, через що залишилися без електрики мешканці  вулиць Мельникова,  Центральної та, частково, Садової і Адміністративної. Оперативно, за розпорядженням голови селищної ради Юрія Карапеняна, було надано всю необхідну техніку та матеріал для усунення вищезазначеної аварії.