На території громади діє програма соціального захисту населення

Комишуваська селищна рада у 2017 році прийняла Програму «Соціальний захист населення на 2017-2020рр.». Мета програми – соціальний захист населення громади шляхом надання адресної матеріальної допомоги; надання грошової допомоги громадянам, які постійно потребують процедури гемодіалізу крові; надання грошової допомоги для часткової компенсації витрат пов’язаних з похованням особи, які не досягли пенсійного віку на момент смерті, не працювали, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні.;  надання соціальних послуг особам, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Так, протягом 2018 та першого півріччя 2019 року 6 особам з інвалідністю, які постійно потребують процедури гемодіалізу крові, щомісячно виплачується грошова допомога в розмірі вартості проїзду до місця проведення медичних процедур. 16 чоловік отримали соціальну виплату, у розмірі 500 гривень, для часткової компенсації витрат пов’язаних з похованням особи, які не досягли пенсійного віку на момент смерті, не працювали, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні. 152 особи громади отримують соціальні послуги, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, в  КУ « Центр надання соціальних послуг» Таврійської сільської ради.