На Донеччині загинув мешканець громади Фітак Віктор

Фітак Віктор Іванович

01.02.1990 – 21.04.2022

Народився в селі Новоіванівка 01 лютого 1990 року, тут закінчив середню школу, навчався в Запорізькому металургійному ліцеї. Пройшов строкову службу в військовій частині «Десна». Працював на заводі «Моторсіч», а потім «Запоріжсталь». Коли розпочалася війна, Віктор пішов боронити рідну землю.

Служив у роті розвідки стрільцем в 110 бригаді 114 батальйону ЗСУ. Своє життя за Україну герой віддав 21 квітня 2022 р. під с. Великою Новоселівкою Донецької області.

Віктор був чуйним сином, турботливим чоловіком і люблячим батьком. Сиротами залишилися його троє дітей.

Похований на кладовищі селища Матвіївка Запорізького району.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та друзям Віктора.

Ті, хто мав би бути нашим майбутнім, натомість стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем. Але віримо, що віддаючи свої життя за Україну, вони створюють майбутнє для своїх дітей – світле майбутнє у вільній, незалежній країні.

Вічна  пам’ять Герою!