Комишуваська селищна рада повідомляє про набуття із державної власності у комунальну земельні ділянки

У  відповідності  до вимог статті  148-1 Земельного кодексу України  Комишуваська  селищна рада  Оріхівського  району  Запорізької  області,  місце знаходження якої:  Запорізька область, Оріхівський район, смт. Комишуваха,   вул. Хмельницького Богдана, буд. 49,  повідомляє  про набуття   із державної  власності  у комунальну  власність   земельної ділянки  загальною площею  20,8058 га.,  кадастровий номер  2323986200:03:001:0082, з цільовим призначенням Код КВЦПЗ  01.01   Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  розташовану за межами  населених пунктів Комишуваської селищної ради (Новотроїцький старостинський округ).