Комишуваська селищна рада отримала від ГО “Дана Центр” допомогу у вигляді 3кВт автономної сонячної станції.

Дана станція призначена для встановлення у Пункт незламності. Наразі очікується доставка для Пункту незламності дизель генератора та іншого обладнання для створення першочергових послуг з енергозабезпечення мешканців громади під час раптових відключень електроенергії.

Дане обладнання було закуплене та передане громаді у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад – SOS», що впроваджується Громадська організація “Дана-Центр” за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування, яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State (StateDept)

Щиро дякуємо за підтримку Громадській організації «Соціально-реабілітаційне об’єднання інвалідів та людей з особливими потребами «ДАНА-ЦЕНТР» та сподіваємось на подальшу співпрацю.