Комишуваська селищна рада оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності для проведення оцінки майна комунальної власності

Комишуваська селищна рада Оріхівського району Запорізької області відповідно до рішення від 12.09.2019 №6 «Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності» оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення оцінки майна комунальної власності, а саме:

– вбудоване приміщення №10 Будинку культури (згідно технічного паспорту) загальною площею 33,4м2, за адресою: вул. Центральна, 1-а в с-щі Зарічне Оріхівського району Запорізької області;

– вбудоване приміщення №28 Комишуваського будинку культури (згідно технічного паспорту) загальною площею 28,1м2, за адресою: вул. Хмельницького Богдана, 39 в смт Комишуваха Оріхівського району Запорізької області.

Мета проведення оцінки: визначення ринкової вартості майна для розрахунку розміру орендної плати та подальшого укладення договорів оренди.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно не пізніше ніж за чотири дні до оголошеної дати конкурсу подати в запечатаному конверті до загального відділу (кабінет     № 1) Комишуваської селищної ради наступну документацію:

• підтвердні документи (заява про участь у конкурсі за встановленою формою; копії кваліфікаційних документів оцінювача з оцінки майна; документи, в яких зазначено правовий статус претендента; склад оцінювачів, які безпосередньо виконуватимуть роботи з оцінки; документи, що підтверджують право на виконання таких робіт;
  • інформацію про претендента за встановленою формою (відомості про діяльність (практичний досвід) претендента (рік заснування; перелік робіт з оцінки; наявність відокремлених структурних підрозділів (філій, дочірніх підприємств тощо);
  • інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також залучаються ним до виконання робіт з оцінки та підписання звіту про оцінку майна (кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегульованих організаціях оцінювачів тощо);
  • пропозицію щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням таких робіт, а також строку виконання робіт (у календарних днях).

На конверті слід зазначити: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір СОД, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

Кінцевий термін подання документів 18 жовтня 2019 року.

Конкурс відбудеться в кабінеті голови Комишуваської селищної ради о 10.00 годині 25 жовтня 2019 року за адресою: смт Комишуваха Оріхівського району Запорізької області, вул. Хмельницького Богдана, 49.

Телефони для довідок: (06141)60270; (06141)60396.