КЗ “НВК” Джерело” проводить виставку-конкурс “Знай і люби свій край”

В стінах КЗ «НВК «Джерело» Комишуваської селищної ради цього тижня проходить традиційний шкільний етап з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Як розповіла заступник директора з виховної роботи КЗ «НВК «Джерело»  Віра Чіпко: «Таку виставку-конкурс ми проводимо з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей нашої школи, задля патріотичного і громадянського виховання, збереження культурної спадщини в Україні та подальшого розвитку і підтримки талановитих учнів. В конкурсі беруть участь діти з 1 по 11 класи. Творчі здібності дітей допомагали розвивати вчителі-наставники та батьки. Розмаїття робіт – малюнки, вишивка, 3-D моделювання та багато іншого захоплюють своєю індивідуальністю, майстерністю, неповторністю. Немає дітей без таланту. Головне допомогти їм розкрити його».