Карітас України надає грошову допомогу на відновлювальний ремонт!

“Карітас України” у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) через локальні представництва “Карітас” в регіонах України надає грошову допомогу на ремонт пошкодженого житла.

📌 Хто може отримати допомогу :
✅ домогосподарства, чиє житло було незначно пошкоджене після 24.02.2022 внаслідок бойових дій при умові, що домогосподарство не отримувало аналогічної допомоги від інших фондів
✅ домогосподарства з доходом нижче 5400 грн/особа/місяць АБО які втратили джерело доходу
✅ родина, яка відповідає одному з таких критеріїв уразливості:
– одинока матір/одинокий батько або опікун однієї дитини чи декількох дітей віком до 18 років;
– родина, у якій є вагітна жінка або мати з дитиною до 3 років;
– родина з трьома або більше дітьми;
– член родини має інвалідність або тяжке хронічне захворювання;
– самотня людина похилого віку (60+)

‼️ Обсяг руйнувань
Малі пошкодження, а саме:
– розбиті вікна та двері;
– обвалення підвісної стелі;
– незначні пошкодження даху;
– електрика та водопровідні труби всередині житла, які потребують незначного ремонту

❗️ Надана грошова допомога має бути використана домогосподарством лише для проведення ремонту власними силами!

📌 Перелік необхідних документів для отримання грошової допомоги на відновлювальний ремонт від Карітас України:

✅ Паспорт громадянина України
✅ Ідентифікаційний код
✅ Документи, що підтверджують критерій уразливості
✅ Документ права власності на житло
✅ Документ про розмір доходу
✅ Довідка з банку з реквізитами IBAN-рахунку

Соціальні працівники Карітасу будуть об’єктивно вивчати всі обставини і документи заявника/заявниці.

📌 Етапи реалізації:
– реєстрація заявки
– візит інженера для оцінки обсягів сметних витрат
– зарахування грошей на IBAN-рахунок у випадку позитивного рішення після підписання меморандуму

✅ Мешканців Комишуваської громади, які відповідають вищезазначеним критеріям і мають повний перелік необхідних документів, чекають у понеділок, 14 листопада, о 10.00 годині за адресою м. Запоріжжя, вул. Семафорна, буд. 8.
Окрім документів необхідно мати з собою фото пошкоджень на телефоні або на електронному носії інформації (флеш-карта)

📌 Гаряча лінія “Карітас України” : 0800 336 734

Телефон для заявок та консультацій БО “БФ” Карітас Запоріжжя”: 067 117 82 12
Дзвінки приймаються з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 17.00

📌 Подача заявки на участь у проекті не гарантує отримання допомоги!