З 16 жовтня в громаді розпочнеться опалювальний сезон

Сьогодні, 4 жовтня 2018 року, у малій залі Будинку культури, відбулося засідання виконавчого комітету Комишуваської селищної ради. Одним з головних питань, які були винесені на зібранні  – визначення початку опалювального сезону на 2018-2019 роки.  На обговоренні членами виконкому було вирішено розпочати опалювальний сезон на території громади з 16 жовтня 2018 року.

Окрім цього, до переліку питань засідання увійшли наступні:  про  накладання адміністративного стягнення у вигляді  попереджень  та штрафів відносно громадян,  які  вчинили  адміністративне правопорушення за  ст. 197 КУ п АП – втрата паспорту,  проживають без місця реєстрації чи  за недійсним паспортом тощо; доцільність позбавлення батьківських  прав та повернення малолітніх дітей до родин.