З нагоди Дня незалежності України, в с. Новояковлівка, мешканці влаштували велопробіг

З нагоди Дня незалежності України,  в селі Новояковлівка,  мешканці влаштували велопробіг «Прикрасимо село кольорами України». Учасники заходу з синіми та жовтими кульками  проїхали вулицям села, в знак віри у щасливе та мирне майбутнє.

А ввечері, у Новояковлівському сільському будинку культури, відбувся святковий концерт. Присутніх зі святом привітали  в.о. старости Новояковлівського старостинського округу №5 Олена Нікітенко та депутат Комишуваської селищної ради  Антоніна Савченко.   Заключним етапом святкового дня  стала дискотека.

Святкування Дня Незалежності України пройшло у теплій і дружній атмосфері. Гомін дітвори, сміх та веселощі довкола піднімали настрій і згуртовували усіх присутніх. Такі свята об’єднують людей, а єдність – велика сила народу.