Звіт за 11.12.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено  282  родини,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

2. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 8 дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3.  За сприяння Благодійної  організації  БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КРЕЙЗІ ПІПЛ  гуманітарною допомогою у вигляді підгузків для дорослих було забезпечено 3 особи, що потребує стороннього догляду та  проживають на території громади (смт. Комишуваха).