Звіт Гуманітарного штабу громади за 29.04.2024 року

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових наборів в кількості 322 було забезпечено родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 204;
– Новояковлівський старостинський округ – 118;

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 315 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 197;
– Новояковлівський старостинський округ – 118;

3.  За сприяння Громадської  організації «Гуманітарний центр Паляниця»  у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України наборами для людей з особливими потребами було забезпечено 50  осіб,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 30;
– Зарічненський старостинський округ – 5