Звіт Гуманітарного штабу громади за 25 – 27.03.2024 року

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 430 родин, які проживають на території громади , а саме:
– смт. Комишуваха – 317,  з них  113 – КУ «Центр надання соціальних послуг»);

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 547 родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 412,  з них  113 – КУ «Центр надання соціальних послуг»);
– Новояковлівський округ  – 135;

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 3  дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

4. За сприяння Благодійного фонду «МЕМОРІ 86» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України,   гігієнічними наборами,  розрахованими на родину від  3-х осіб,  було забезпечено  300 родин  із числа вразливих категорій, які проживають на території громади.