Звіт Гуманітарного штабу громади за 24.03.2023

1. За сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста гуманітарною допомогою у вигляді наборів гігієни було забезпечено 421 особу, які проживають на території громади (смт Комишуваха, Зарічненський старостинський округ, Новоіванівський старостинський округ, Новотавричеський старостинський, Новотроїцький старостинський округ, Новояковліський старостинський округ, Щасливський старостинський округ, Яснополянський старостинський округ).
З них:
– 192 внутрішньо переміщених особи, які зареєстровані на території громади ;
– 229 осіб, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів;

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами та насіннєвим матеріалом “Насіння Перемоги” було забезпечено 884 родини, які проживають на території громади, з них: – Новоіванівський старостинський округ – 216 – Новотроїцький старостинський округ – 288
– Щасливський старостинський округ – 200 – Яснополянський старостинський округ – 180