Звіт Гуманітарного штабу громади за 23-26.10.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три консерви (одна бобова, дві м’ясних)  було забезпечено 3500 осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1200;
– Зарічненський старостинський округ – 450;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ – 700;
– Новотроїцький старостинський округ – 266;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 188;
– Яснополянський старостинський округ -175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 162;

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено  416  родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 299;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 117;

3. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею було забезпечено 416  родин,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 299;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 117;

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF:
4.1. Дитячими памперсами було забезпечено  12 дітей, які проживають на території громади, а саме:  смт. Комишуваха;
4.2.      Гігієнічними наборами для осіб з особливими потребами  було    забезпечено   2 осіб, які проживають на території громади, а саме:  смт. Комишуваха;

5. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 1 дитину, яка проживає на території громади, а саме: смт. Комишуваха.

6. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України  дитячими гігієнічними наборами від 0 місяців до 3 місяців було забезпечено 5  новонароджених, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 2;
– Новотавричеський старостинський округ – 3;

7. За сприяння Благодійної  організації  БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КРЕЙЗІ ПІПЛ:
7.1. Підгузками для дорослих було забезпечено 3 осіб, що потребують стороннього догляду,  які проживають на території громади, а саме: смт. Комишуваха.
7.2.  Дитячими худі було забезпечено 2 дитини за віковою категорією від 0 до 3-х років, які проживають на території громади, а саме: смт. Комишуваха.