Звіт Гуманітарного штабу громади за 23.01.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради (смт. Комишуваха).

1. За сприяння Запорізької обласної та районної державної адміністрації було забезпечено продуктами харчування у вигляді м’яса курчат бройлера 268 родин.

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами було забезпечено 286 родин.

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF:
– Дитячими памперсами було забезпечено 5 дітей.
– Гігієнічним набором для дітей було забезпечено 1 дитину.

4. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 3 дитини.

5. За сприяння Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України гігієнічним набором для дітей було забезпечено 1 дитину.

6. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine у вигляді продуктових наборів було забезпечено 274 домогосподарства.