Звіт Гуманітарного штабу громади за 19.02. – 20.02.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація  гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 346 родин,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

2.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 3 дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3.  За сприяння БО БФ «Фундація України» в рамках   співпраці Мальтійської служби допомоги непродовольчими  наборами було забезпечено   212  родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, з них:
– Зарічненський старостинський округ – 132;
– Новояковлівський старостинський округ – 80;