Звіт Гуманітарного штабу громади за 13-25.04.2024 року

Було забезпечено гуманітарною допомогою родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради, а саме:

1. За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною допомогою у вигляді продуктових наборів в кількості 1138 наборів було забезпечено родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 678;
– Зарічненський старостинський округ – 460;

2. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 1198 родин, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 398;
– Новотавричеський старостинський округ – 800;

3. За сприяння ГО «Запоріжжя. Платформа Спільних Дій» гуманітарною допомого у вигляді наборів гігієнічних “ЄВА” та наборів консерв (13 одиниць) було забезпечено 158 родин з числа вразливих категорій (люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, одинокі матері), які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 40;
– Зарічненський старостинський округ – 12
– Новоіванівський старостинський округ – 18;
– Новотроїцький старостинський округ – 22;
– Новояковлівський старостинський округ – 3;
– Новотавричеський старостинський округ – 44;
– Щасливський старостинський округ – 15;
– Яснополянський старостинський округ – 4;

4. За сприяння БО БФ «СТАБІЛІЗЕЙШЕН СУППОРТ СЕРВІСЕЗ» гуманітарною допомогою у вигляді Питної вода ТМ «АВАЛОН», 2х6 л. було забезпечено 1728 осіб, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 150;
– Новоіванівський старостинський округ – 464;
– Новотроїцький старостинський округ – 547;
– Щасливський старостинський округ – 243;
– Яснополянський старостинський округ – 324;

5. За сприяння Благодійного фонду «МЕМОРІ 86» у співпраці з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» та за фінансової підтримки Гуманітарного фонду для України побутовими наборами, розрахованими на родину від 3-х осіб, було забезпечено 80 родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 36;
– Зарічненський старостинський округ – 1;
– Новоіванівський старостинський округ – 3;
– Новотроїцький старостинський округ – 10;
– Новояковлівський старостинський округ – 4;
– Новотавричеський старостинський округ – 21;
– Щасливський старостинський округ – 3;
– Яснополянський старостинський округ – 2;

6. За сприяння Волонтерського штабу «Українська команда» Запоріжжя та завдяки допомозі волонтерів Григорія Маленко та Зої Ярош гуманітатною допомогою у вигляді продуктових наборів було забезпечено 550 родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха – 210;
– Зарічненський старостинський округ – 69;