Звіт Гуманітарного штабу громади за 13.02.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування та сімейних наборів родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради.

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами було забезпечено 726 родин, з них:
– смт Комишуваха – 166 родин;
– Новотавричеський старостинський округ – 560 родин;

2. За сприяння Мальтійської служби Order of Malta продуктовими наборами було забезпечено 67 родин.

3. За сприяння наших друзів Fundacja Znowu Razem, Fundacja CHOPS Kalisz, Fundacja CIFI Deutschland, Fundacja Polania, Misja Poslij Mnie, Polskie Centrum Pomocy Miedzynarodowej, Benda-Lutz Skawina, JCC Krakow, ГО Центр міського Сервісу, Микола Піддубний та Diana Prochownik мукою було забезпечено 100 родин.

4. За сприяння БО «БФ Добромакс» дієтичною добавкою «Вігантолеттен» Вітамін D3 було забезпечено 166 родин.

5. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 4 дитини.

6. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 3 дитини.

7.  За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА:
– дитячим харчуванням забезпечено 1 дитину;
– продуктовими наборами РАН забезпечено 146 родин;