Звіт Гуманітарного штабу громади за 12.06.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння організації World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено  103  родини, які проживають на території громади.

2.   За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами  було забезпечено  103  родини,  які проживають на території громади.

3. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА»  GEM боксами з їжею, гігієною та одягом   було забезпечено 56 родин, які проживають на території громади.

4.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 6  дітей, які проживають на території громади.

5. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного  взуттям  було забезпечено 13 осіб похилого віку, які проживають на території громади.