Звіт Гуманітарного штабу громади за 12.01.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою у вигляді продуктів харчування родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради та осіб похилого віку, що потребують стороннього догляду та перебувають на обслуговуванні в Центрі надання соціальних послуг.

1. Так, за сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine у вигляді продуктових наборів було забезпечено 183 особи. З них:
Зарічненський старостинський округ: 50
Новоіванівський старостинський округ: 34
Новотроїцький старостинський округ: 42
Щасливський старостинський округ: 25
Яснополянський старостинський округ: 32

2. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen продуктовими наборами, загальною кількістю 1910, було забезпечено старостинські округи Комишуваської громади для видачі мешканцям. З них:

Зарічненський старостинський округ: 400

Новоіванівський старостинський округ: 200

Новотавричеський старостинський округ: 650

Новотроїцький старостинський округ: 290

Щасливський старостинський округ: 195