Звіт Гуманітарного штабу громади за 11.04.2023

Було забезпечено гуманітарною допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння громадської організації «BELUGA» та World Central Kitchen:
– продуктовими наборами було забезпечено  119  родин, які проживають на території Новояковлівського старостинського округу;
– продуктовими наборами та насіннєвим матеріалом “Насіння Перемоги” було забезпечено  30  родин, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу;

2. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 20 дітей, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу.

3. За сприяння Благодійного фонду Посмішка ЮА дитячим харчуванням було  забезпечено 10 дітей, які проживають на території Новотавричеського старостинського округу.