Звіт Гуманітарного штабу громади за 10-11. 07.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння організації World Central Kitchen продуктовими наборами  в кількості 101 набір (90 родин), було забезпечено родини, які проживають на території громади (с. Григорівське, с. Одарівка).

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три консерви (одна бобова, дві м’ясних)  було забезпечено 3500 осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1292;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ – 650;
– Новотроїцький старостинський округ – 260;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 186;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 138;

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено 233 родини,  які проживають на території громади.

4. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 8 дітей, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 4;
– с. Григорівське – 2;
– с. Одарівка – 2;

5. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 1 дитину, які проживають  на території громади:
– смт. Комишуваха – 1;