Звіт Гуманітарного штабу громади за 09-10.10.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено 275 родин,  які проживають на території громади, а саме: смт. Комишуваха, с. Григорівське та с. Одарівка.

2. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею було забезпечено 45 родин,  які проживають на території громади, а саме: смт. Комишуваха та с. Григорівське.

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено  4 дітей, які проживають на території громади, а саме:  смт. Комишуваха.

4. За сприяння Благодійної  організації  БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КРЕЙЗІ ПІПЛ:

4.1. Підгузками для дорослих було забезпечено 35 осіб, що потребують стороннього догляду, а саме:
– смт. Комишуваха – 1;
– Зарічненський старостинський округ – 7;
– Новоіванівський старостинський округ – 4;
– Новотавричеський старостинський округ – 9;
– Новотроїцький старостинський округ – 3;
– Щасливський старостинський округ – 9;
– Яснополянський старостинський округ -2;

4.2.  Дитячими худі було забезпечено 6 дітей за віковою категорією від 0 до 3-х років, які проживають на території громади, а саме:  с. Григорівське та с. Одарівка.

5. За сприяння  Американського некомерційного фонду World Central Kitchen @wckitchen подарунковими наборами (гра, цукерки та кулька повітряна) було забезпечено 106 дітей,  які проживають на території громади, а саме:

– смт. Комишуваха, с. Григорівське та с. Одарівка – 34;
– Зарічненський старостинський округ – 11;