Звіт Гуманітарного штабу громади за 06.11.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine  та Гуманітарної організації Всесвітня продовольча програма продуктовими наборами  було забезпечено  256  родин,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

2. За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею було забезпечено 256  родин,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено  2 дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

4. За сприяння Благодійної  організації  БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КРЕЙЗІ ПІПЛ підгузками для дорослих було забезпечено 2 осіб, що потребують стороннього догляду,  які проживають на території громади, а саме: смт. Комишуваха.