Звіт Гуманітарного штабу громади за 05.06.2023

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1. За сприяння організації World Central Kitchen продуктовими наборами  було забезпечено 92  родини, які проживають на території громади.

2. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine тижневими продуктовими наборами, які включають в себе хлібину та три м`ясні консерви  було забезпечено 3500  осіб, які проживають на території громади:
– смт. Комишуваха – 1283;
– Зарічненський старостинський округ – 440;
– Новоіванівський старостинський округ – 234;
– Новотавричеський старостинський округ -650;
– Новотроїцький старостинський округ – 259;
– Новояковлівський старостинський округ – 125;
– Щасливський старостинський округ – 185;
– Яснополянський старостинський округ – 175;
– Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» – 149;

3. За сприяння Благодійної організації ADRA Ukraine продуктовими наборами  було забезпечено  110  родин,  які проживають на території громади.

4.  За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 3  дітей, які проживають на території громади.

5. За сприяння ПП Юніон Трейд плюс дитячим харчуванням Nestlé забезпечено 1 дитина, що проживає  на території громади.

6. За сприяння волонтера  Миколи  Піддубного  взуттям  було забезпечено 5 осіб похилого віку, які проживають на території громади.