Звіт Гуманітарного штабу громади за 04 – 06.03.2024 року

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація
гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 430 родин, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 954 родини,  які проживають на території громади, а саме:
– смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське – 154;
– Новотавричеський старостинський округ – 800;

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF дитячими памперсами було забезпечено 15  дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське).