Звіт Гуманітарного штабу громади за 01 – 02.04.2024 року.

Було  забезпечено  гуманітарною  допомогою  родини, що проживають на території Комишуваської селищної ради,  а   саме:

1.  За сприяння Благодійної організації «БФ Посмішка ЮА» та WFP – Всесвітня продовольча організація гуманітарною  допомогою  у вигляді продуктових кошиків було забезпечено 372 родини, які проживають на території громади, які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське).

2.  За сприяння Благодійної організації «Благодійний Фонд «Глобал Емпавермент Мішн ЮА» GEM боксами з їжею довготривалого зберігання було забезпечено 363 родини,  які проживають на території громади (смт. Комишуваха, с. Одарівка, с. Григорівське).

3. За сприяння Міжнародної організації UNICEF  дитячими памперсами було забезпечено 4  дітей, які проживають на території громади (смт. Комишуваха).

4. За сприяння БО “БФ “ССС” спільно з  міжнародною гуманітарною організацією «CARE» гуманітарною допомогою у вигляді гігієнічних  наборів було забезпечено 265 родин із числа вразливих категорій, які проживають на території громади, з них:
– гігієнічних жіночих наборів – 229 осіб;
– гігієнічних індивідуальних наборів – 244 особи;