Запрошуємо на звіт голови Комишуваської ОТГ

04 лютого 0 16.00 год у приміщенні Комишуваського будинку культури відбудеться звіт голови Комишуваської селищної ради Юрія Карапетяна, обласного депутата Віталія Лупиноса, депутата Запорізької районної ради Дмитра Музики та депутатів Комишуваської селищної ради дев’ятого скликання.

Водночас нагадуємо, що Запорізька область наразі знаходиться у “помаранчевій” зоні. Наголошуємо на необхідності дотримання карантинних обмежень: всі учасники (відвідувачі) та організатори масових заходів повинні мати при собі один із документів:

• «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
  • «зелений» COVID-сертифікат (чинний 270 днів);
  • Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 270 днів);
  • іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 270 днів);
  • негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
  • сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу)

Обов’язкове носіння маски!