Запорізький район очолив Олег Буряк

Відбулося представлення голови Запорізької районної державної адміністрації Буряка Олега Миколайовича, призначеного розпорядженням Президента України 29 листопада 2021 року № 585/2021-рп. 1 грудня голова Запорізької обласної адміністрації Олександр Старух урочисто вручив посвідчення новому голові району.

• Відчуваю відповідальність перед Президентом, який підписав указ про моє призначення, та головою Запорізької облдержадміністрації, який подав мою кандидатуру. Свою роботу буду налаштовувати так, щоб бути корисним усій громаді. Хочу бути результативним та ефективним на територіях, хочу, щоб Запорізький район зміг в повній мірі скористатися такими проєктами як “Велике будівництво”. І в цьому напрямку готовий співпрацювати з головами громад, лобіювати проєкти, які необхідні і важливі для  мешканців Запорізького краю, – сказав, вступаючи на посаду Олег Буряк.