«ЖОВТА» ЗОНА: ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШКОЛИ, САДОЧКИ ТА ВНЗ В 5 РАЙОНАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Державна комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо переходу країни у “жовту” зону. Кількість хворих на COVID-19 зростає щодня.
По всій області будуть діяти карантинні обмеження щодо проведення масових заходів, роботи закладів харчування, розважальної сфери та інші.
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 1236, обмеження «жовтої» зони стосуватимуться і закладів освіти.
Вони працюватимуть офлайн лише за умови наявності хоча б одного щеплення у 80% працівників закладу.
Якщо показники вакцинації персоналу у закладі освіти нижче – установу буде переведено в онлайн формат роботи.
❗️Оновлення інформації:
Міністерство освіти і науки України на засіданні Уряду ініцюювало зміни до Постанови № 1236.
Карантинні обмеження «жовтої» зони дозволятимуть роботу садочків, спеціальних закладів та молодших навчальних класів.
📚 Для батьків:
За посиланнями нижче ви зможете перевірити, як працюватиме ваш заклад освіти у «жовтій» зоні, а також побачити, який відсоток вчителів щеплено.
Користуватися посиланнями просто:
✔оберіть тип навчального закладу, який вас цікавить
✔знайдіть свій район: Запорізький, Мелітопольський, Василівський, Бердянський або Пологівський
✔якщо ваш заклад у зеленій зоні – він працює в звичайному режимі.
🎒Школи:
🧸Садочки:
🎓Заклади вищої та фахової передвищої освіти:
✅ Якщо 80% вчителів у вашому закладі буде вакциновано, учні зможуть повернутися до офлайн формату
👩🏽‍🏫Якщо ви вчитель і хочете пройти вакцинацію проти COVID-19:
▪зверніться до керівника закладу та уточнюйте, на яку дату та час запрошено мобільну бригаду для проведення вакцинації у вашому закладі
▪відвідайте найближчий до вас пункт щеплення або центр масової вакцинації
▪Важливо! Вакцини є в наявності, медичні працівники готові проводити щеплення щоденно!