До уваги мешканців громади

13 липня  2023 року, з 10 год. 00 хв. до 12 год.00 хв.  за  сприяння    БО  U-SAVED та ГО ОБЕРІГ ЖИТТЯ  Комишуваська громада проводитиме видачу гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів.

✅ Хто може отримати:
– одинокі матері, що фактично проживають на території громади,  за умови наявності Витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини.

Видача буде проводитись за адресою: смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– свідоцтво про народження дитини;
– витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини;
– номер мобільного телефону;

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та  загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!