До уваги мешканців громади!

28 березня 2023 року, з 08 год. 30 хв. до 16 год.00 хв., за сприяння БО «БФ «Світ.Україна.Пологи» Комишуваська громада продовжить видачу гуманітарної допомоги у вигляді наборів гігієни та непродовольчих наборів, родинам, які фактично проживають на території громади.

✅ Хто може отримати:

Непродовольчі набори:
– родини внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані на території громади;
– родини, чиє житло було пошкоджене внаслідок російських обстрілів, за умови наявності Акту обстеження або Довідки про руйнацію

Набори гігієни:
– родини з дітьми до 18-ти років, де є особа з інвалідністю або особа похилого віку, за умови не менше 3-х осіб в родині;
І ЯКІ НЕ ОТРИМУВАЛИ ВКАЗАНУ ДОПОМОГУ 23.03.2023 РОКУ!!!

❗️Головна умова:
– відсутність реєстрації ВПО за межами громади;
– не менше 3-х осіб в родині де одна з них дитина, особа з інвалідністю або особа похилого віку;
– наявність Акту обстеження або Довідки про руйнацію;

Якщо ви одночасно належите до декількох категорій, то вказана допомога може бути видана лише за одною із них.

Якщо ви не належите до жодної з категорій або ж у вас відсутні якісь документи, будь ласка не марнуйте час ні наш, ні свій, ні інших отримувачів гуманітарної допомоги

Видача буде проводитись за адресою смт Комишуваха, вул. Хмельницького Богдана Хмельницького, буд. 62, (приміщення музичної школи).

❗️ При собі обов’язково необхідно мати оригінали наступних документів всіх членів родини:
– паспорт;
– ідентифікаційний номер;
– довідка ВПО (для внутрішньо переміщених осіб);
– акт обстеження або Довідка про руйнацію;

!!! Мешканці старостинських округів будуть отримувати допомогу за попередніми списками, що подали старости, з 8 год. 30 хв. до 11 год. 00 хв..

!!! Мешканці смт. Комишуваха будуть отримувати допомогу в порядку живої черги після видачі допомоги мешканцям старостинських округів

ПЕРЕРВА З 12 год. 00 хв. до 12 год. 30 хв.

‼️УВАГА! У випадку повітряної тривоги та загрози ракетних ударів видача гуманітарної допомоги проводитись не буде!