До уваги громадян! Прийом громадян Оріхівського району прокурором Запорізької області в режимі відеоконференції.

26 березня 2018 року о 1000 прокурор Запорізької області Романов Валерій Петрович проведе прийом громадян Оріхівського району в режимі відеоконференції. В подальшому цей захід буде проходити кожен четвертий понеділок місяця о 1000.

У разі необхідності звернутися до прокурора області особисто за місцем мешкання, громадяни можуть заздалегідь записавшись на прийом за телефоном ( 06141)4-32-52 у Оріхівському відділі Токмацької місцевої прокуратури, або в прокуратурі області за номером телефону (061)233-34-86, повідомивши свої дані та суть питання.

У подальшому у зазначений день та час необхідно з’явитись з письмово оформленим зверненням до Оріхівського відділу для спілкування з прокурором області в режимі відео конференції.