До уваги громадян! День відкритого листа та особистий виїзний прийом !

Увага!

Особистий виїзний прийом громадян!

20 лютого 2018 року з 1300 до 1400 години у малому залі Комишуваського територіального будинку культури відбудеться особистий виїзний прийом громадян, який буде проводити голова райдержадміністрації Проценко Максим Григорович.

У ході особистого прийому громадяни також зможуть звернутись із питаннями до спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління фінансів райдержадміністрації, служби у справах дітей райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, управління Держспоживслужби в Оріхівському районі, Пологівського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Оріхівського районного центру зайнятості населення та КЗ «Оріхівська центральна районна лікарня» Оріхівської районної ради Запорізької області, Оріхівського ВП Пологівського ВП ГУНП в Запорізькій області, Оріхівського відділу Держгеокадастру у Пологівському районі, Оріхівського управління ГУ ДФС в Запорізькій області, Оріхівського районного військового комісаріату.

За додатковою інформацією та для попереднього запису звертайтесь до спеціалістів Комишуваської селищної ради (тел., 60-2-70, 60-3-96).

Цього ж дня з 14.00 до 15.00 відбудеться зустріч голови райдержадміністрації Проценка М.Г. з населенням громади.