До Комишуваської громади з ювілейним концертом завітав Віктор Павлік

26 жовтня  2018 року, в КЗ «Територіальний будинок культури» Комишуваської селищної ради, відбувся ювілейний концерт Віктора Павліка.  Зі сцени Народний артист України, через пісні висловлював свої почуття, відкривав душу слухачам. Сьогодні він був то запальний,  то повний жалю та печалі, то романтичний,  то ліричний,  то веселий. Популярні пісні, разом з Віктором Павліком, співали й глядачі у залі. Бездоганне виконання пісень «Твій день», «Два кольори», “Чорнобривці”,«Город зеленого цвета», «Ні обіцянок», «Шикидим» та багато інших нікого не залишило байдужим.
Особистим запрошенням на концерт, від Віктора Павліка, стали 12 безкоштовних квитків для учасників бойових дій в зоні АТО,  інвалідів та матерів- героїнь Комишуваської селищної ради.
Гарним подарунком, для Народного артиста, став танцювальний супровід на пісню «Недописана книга», який підготували художній керівник Діана Франко з дівчатами ТК «Smile» Комишуваського Будинку культури.
Після концертної програми Віктор Павлік поспілкувався зі своїми шанувальниками: фотографувався та роздавав автографи.