До Дня Конституції України Комишуваську громаду привітали нагородами

Напередодні свята Дня Конституції України,  в обласному музично-драматичному театрі ім. В. Магара пройшли урочисті збори. Участь у них взяли народні депутати України, керівництво облдержадміністрації, керівництво обласної ради та депутати Запорізької обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрацій, районних рад, ОТГ, міські голови міст обласного значення, учасники АТО представники військових структур, громадськості і політичних партій, а також представники національних меншин, релігійних конфесій та молодіжних організацій. Серед учасників були присутні і представники Комишуваської ОТГ: голова селищної ради Юрій Карапетян та Борис Жовтяк.

Під час урочистостей, голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль вручив Юрію Карапетяну грамоту за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізької області та з нагоди Дня Конституції України. А голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, за особистий внесок у соціально-економічний розвиток селища, високий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди Дня Конституції України, нагородив мешканця смт Комишуваха Бориса Жовтяка  орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня.