До відома отримувачів гуманітарної допомоги

На виконання рішення Ради оборони Запорізької області в регіоні створено інтерактивну базу «Реєстр населення Запорізької області» та організовано роботу з проведення ідентифікації мешканців територіальної громади (громадяни України, іноземці, особи без громадянства, внутрішньо переміщенні особи, які зареєстровані у встановленому законом порядку та на законних підставах проживають на території громади, тощо) за документами, що посвідчують особу, з встановленням їх контактних телефонів.

Інформуємо про те, що у понеділок, 8 квітня, під час видачі гуманітарної допомоги  в Гуманітарному штабі громади (приміщення музичної школи) отримувачам допомоги необхідно буде пройти ідентифікацію для подальшого внесення відомостей до «Реєстру населення Запорізької області». При собі потрібно мати документи (паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, довідка ВПО у разі наявності тощо) на ВСІХ членів родини.