ДЛЯ ФЕРМЕРІВ ТА ВИРОБНИКІВ ЗАПРАЦЮВАЛА ПЛАТФОРМА «ВІДКРИТИЙ РИНОК»

Через епідемію коронавірусної інфекції дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по всьому світу мають проблеми із збутом власної продукції.

Закриття продовольчих ринків ставить під удар дрібних фермерів. Українська плодоовочева асоціація констатує критичну ситуацію із продажами ранньої продукції в окремих регіонах України. Крім проблем із доставкою продукції через карантин, обмежено роботу багатьох ринків, де реалізувалося до 85% ранніх овочів і ягід.

Щоб підтримати дрібних фермерів та сімейні фермерські господарства, громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України розробили онлайн майданчик «Відкритий ринок».

На цьому майданчику фермери можуть розмістити інформацію про власну продукцію, а споживачі легко її знайти. Проєкт «Відкритий ринок» також допоможе мешканцям міст і містечок, які звикли споживати екологічну продукцію з села. Адже через заходи із боротьби з коронавірусом ринки та ярмарки закриті – тому така можливість обмежена. Сервіс є абсолютно безкоштовним.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю