Де і о котрій годині пройдуть Богослужіння та освячення пасок на території Комишувської громади?

Як повідомив настоятель, священик Храму «Вознесіння Христового» Запорізької Єпархії Православної Української Церкви с. Зарічне Дмитро Пасічник Великоднє Богослужіння розпочнеться  о 24.00 годині 28 квітня 2019 року, а освячення пасок відбудеться в такій послідовності:

В с. Зарічне –  о 04.00 годині,  в Храмі «Вознесіння Христового» ПЦУ;

В с. Одарівка – о 06.00 годині, в центрі села, поблизу магазину;

В с. Жовта Круча – о 06.15 годині, в Храмі «Успіння Пресвятої Богородиці» ПЦУ (Будинок культури);

В с. Новорозівка – о 06.30 годині, поблизу приміщення колишнього магазину;

В с. Новотроїцьке – о 06.45 годині, біля адмінприміщення Новотроїцього старостинського округу;

В с. Ясна Поляна – о 07.00 годині, в Храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» ПЦУ (адмінприміщення Яснополянського старостинського округу);

В с. Новоіванівка – о 07.30 годині, в Храмі «Святого Апостола Івана Богослова» ПЦУ (адмінбудівля Новоіванівського старостинського округу);

В с. Кущове – о 07.45 годині, в Храмі «Різдва Пресвятої Богородиці» ПЦУ;

В с. Щасливе – о 08.00 годині, в Храмі «Покрови Пресвятої Богородиці» ПЦУ;

В с. Магдалинівка – о 08.45 годині, біля приміщення магазину;

В с. Новояковлівка – о 09.00 годині, біля каплички «Покрови Пресвятої Богородиці».

В Свято-Єлисаветинському жіночому монастирі смт Комишуваха, Великоднє Богослужіння розпочнеться о 23.15 годині 27 квітня 2019 року. Освячення пасок відбуватиметься з 04.30 години на території монастиря.

У Храмі «Архангела Михаїла» смт Комишуваха Великоднє Богослужіння розпочнеться  27 квітня о 23.00 годині. Освячення пасок, за словами ігумена Вадима Пасько, розпочнеться з 04.00 години на території Храму.