День села відзначили у с. Новотроїцьке

На території Комишуваської громади продовжується святкування Дня села. Так, 5 жовтня своє «день народження» відзначило  с. Новотроїцьке, однойменного старостинського округу. Зі святом мешканців та гостей с. Новотроїцьке  привітали: голова Комишуваської ОТГ Юрій Карапетян, в.о. старости Олена Світлицька, голова фермерського господарства Олександр Мороз, депутат Комишуваської селищної ради Степан Фролов. В місцевому будинку культури відбулася концертна програма, під час якої виступив художній  колектив Жовтокручанського сільського клубу “Вербиченька”, згадувалися подружні пари, наймолодші мешканці села та старожили.   Під час урочистостей, Олена Світлицька привітала з днем народження, яке співпало з днем села,  його мешканку  Любов Сергіївну Авраменко. Не забули й про загиблих  захисників нашого краю у Другій світовій війні. Їх вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.