День знань відзначили в КЗ “НВК “Джерело”

2 вересня 2019 року, для більш ніж 1280 учнів 8 шкіл громади, продзвенів перший дзвоник. Святкові заходи, присвячені Дню знань, відбулися у КЗ «НВК «Джерело», Новоіванівській філії КЗ «НВК «Джерело», Щасливській філії КЗ «НВК «Джерело», Магдалинівській філії КЗ «НВК «Джерело», Новояковлівській філії КЗ «НВК «Джерело»,  КЗ «Яснополянська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Новотавричеська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Зарічненська гімназія».

В урочистому заході, який відбувся на території КЗ «НВК «Джерело», взяли участь очільник громади ради Юрій Карапетян, депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос, отець Дмитрій та матушка ігуменя Неоніла (Кравчун) Свято-Єлисаветинського жіночого монастиря, працівники відділу освіти, директор будинку дитячої та юнацької творчості  Комишуваської селищної ради та багато інших.

З побажанням успішного навчального року, здоров’я та наснаги, звернулися до дітей, вчителів та батьків селищний голова Юрій Карапетян, депутат Запорізької обласної ради Віталій Лупинос та отець Дмитрій.

Під час урочистостей директор КЗ “НВК “Джерело” Людмила Петрова, учням 5-10 класів вручила грамоти за успішне навчання.